Верифікований профіль
2
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
20
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Нерухомість — це не просто квадратні метри. Це новий етап життя.
Я допомагаю своїм клієнтам пройти цей шлях спокійно, безпечно та впевнено.
Завжди на зв’язку, пояснюю складне простими словами та супроводжую угоду від першого перегляду до передачі ключів.

Продаж квартир (4)

  • 27 900 $
    1 033 $/м²

    Зіньківська вул., 16

    єВідновлення Інститут Зв'язку
    1 кімната
    27 / 17 / 7 м²
    поверх 2 з 9
    сьогодні
    Продаж 1- кімнатної квартири в районі Інституту Зв'язку! 2/9 поверхового цегляного будинку покращеного планування. Квартира потребує ремонту. Балкон засклений. Затишний зелений двір. Чудовий варіант як для життя, так і для оренди Продаж з меблями та технікою Поруч зупинка транспорту, ринок, супермаркети! Ціна: 29 000 у.о.! Можливий торг!
    Рієлтор
  • 22 000 $
    688 $/м²

    Юліана Матвійчука вул. (), 40-А

    єВідновлення Центр
    2 кімнати
    32 / 23 / 4 м²
    поверх 1 з 1
    2016 рік побудови
    сьогодні
    Квартира в центрі, на Пушкіна біля лялькового театру. Під ремонт, втілюйте власні ідеї, 2 кімнати. Опалення АГВ 2-конт., усі комунікації, будинок ЖЕК.
    Рієлтор
  • 48 000 $
    1 067 $/м²

    Героїв Крут вул. (Фурманова), 3

    єВідновлення Нагірний
    2 кімнати
    45 / 33 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    сьогодні
    Продам 2-кімнатну квартиру в центрі міста, вул. Героїв Крут (Фурманова), 3. Поверх 4/5. Площа 45 м², кухня 6 м². Кімнати роздільні. У квартирі гарний косметичний ремонт. Натяжні стелі, сучасний кахель, МПВ. Вікна виходять у двір, з вікон відкривається гарний краєвид на Дніпро. Закритий двір. Поруч уся інфраструктура.
    Рієлтор
  • 50 000 $
    1 179 $/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 105

    єВідновлення Вокзальна Глоби
    2 кімнати
    42.4 / 2 / 7 м²
    поверх 3 з 4
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира з ремонтом у центрі міста, на вулиці Карла Маркса (Дмитра Яворницького), 105, загальною площею 42,4 м². 3 поверх 4-поверхового будинку, індивідуальне електричне опалення. Є газ.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: